Konsultacje pourazowe

W gabinecie Fizjo Finity pomagamy pacjentom w odzyskaniu sprawności.

Moda na ruch jest pozytywnym aspektem, coraz więcej z nas zaczyna biegać, chodzić na siłownię lub ćwiczyć w każdy inny sposób. Jednak ambicja uzyskiwania coraz to lepszych wyników doprowadza do przeciążeń, dolegliwości bólowych, kontuzji. Również w przypadku bezpośredniego urazu, upadku czy wypadku komunikacyjnego będzie potrzebna nasza pomoc. Szybka, kompleksowa ocena ze strony ortopedy i fizjoterapeuty umożliwi prawidłową diagnozę i pozwoli na zaplanowanie specjalistycznej terapii dla urazu.

Doświadczeni specjaliści udzielą Ci fachowej pomocy i rady. Podczas takiej wizyty dobrze jest, kiedy pacjent posiada zdjęcia RTG, badania czy też wypis ze szpitala.Umożliwia to dokładną analizę i zapoznanie się z historią urazu, z jakim zgłasza się do nas dana osoba.

Cechą charakterystyczną naszego modelu rehabilitacji jest stała współpraca fizjoterapeutów i lekarzy specjalistów. Nasi lekarze doskonale rozumieją potrzebę leczenia zachowawczego i potrafią obiektywnie wybrać model terapii schorzeń układu ruchu ordynując optymalne postępowanie zabiegowe lub zachowawcze.