TRENING OGÓLNOROZWOJOWY- W dobrej kondycji przez cały rok

Skierowany do osób, które rozpoczynają przygodę ze sportem i chcą poprawić swoją ogólną kondycję fizyczną. Trening ogólnorozwojowy składa się z ćwiczeń aerobowych i siłowych, a jego celem jest wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych. Taki zestaw ćwiczeń pomoże ujędrnić ciało, zwiększy wytrzymałość oraz wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez systematyczny trening wytrzymałościowy 2-3 razy w tygodniu. Zestaw ćwiczeń dobierany jest indywidualnie w zależności od predyspozycji.


SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ – Pozbądź się zbędnych kilogramów

Trening oparty jest na wysiłku tlenowym. To najefektywniejsza form4 ruchu wspomagająca proces spalania tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia prowadzone są na urządzeniach typu Cardio, a ich intensywność dobierana jest w oparciu o wiek i staż treningowy. Każdy trening kończy się ćwiczeniami wzmacniającymi, które wpływają na wyprostowanie sylwetki i ujędrnienie ciała. Sesje odchudzające są procesem wymagającym czasu, dlatego w celu przyspieszenia efektów zaleca się stosowanie odpowiednio rozpisanej diety. Kluczową rolę odgrywa również motywacja. Wsparcie psychiczne podczas tego typu treningów jest bardzo istotne


STRETCHING – ćwiczenia relaksujące

Ćwiczenia rozciągające pomogą Ci odprężyć się, po ciężkim dniu pracy. Stres dopada każdego z nas. Jeśli nie znajdzie ujścia na zewnątrz doprowadza do przemęczenia i spadku wydajności organizmu. Stretching jest świetnym sposobem na rozładowanie napięcia, ponadto wzmacnia organizm, polepsza ukrwienie mięśni i zwiększa zakres ruchu w stawach. Zapobiega także zapaleniu i rozerwaniu ścięgien oraz poprawia krążenie limfy. Ćwiczenia odprężające są częścią prawidłowej rozgrzewki oraz sposobem na wyciszenie organizmu po treningu.


PŁASKI BRZUCH

Ty także możesz mieć ładny, płaski brzuch i wyraźnie wyrzeźbione mięśnie. Pomoże Ci w tym skrupulatnie opracowany plan treningowy i właściwa dieta. Aby osiągnąć zamierzony efekt konieczne jest połączenie ćwiczeń aerobowych (120-130 uderzeń serca/minutę), spalających tkankę tłuszczową (40-50 minut) oraz kształtujących mięśnie brzucha (20-25 minut). Ważna jest również ilość powtórzeń w każdej serii ćwiczeń. Stosowanie optymalnych warunków podczas treningu pozwoli w szybkim czasie zmniejszyć obwód Twojej talii oraz wzmocnić mięśnie brzucha.


KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

Zachwyć wszystkich swoją figurą. Jeśli chcesz mieć smukłe i wysportowane ciało ten rodzaj treningu jest właśnie dla Ciebie. Specjalnie przygotowany program treningowy składa się z ćwiczeń aerobowych oraz siłowych, w których kładzie się nacisk na poszczególne partie mięśniowe. Zasada modelowania ciała opiera się na intensywności ćwiczeń i stosowaniu odpowiednich obciążeń. Istotna jest również liczba powtórzeń oraz krótkie przerwy między seriami. Pomogę Ci zmienić Twój wizerunek.


BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

Ćwicząc według odpowiednio ułożonego planu osiągniesz idealną muskulaturę ciała. Zasada jego działania opiera się na tzw. treningu dzielonym. Na każdej sesji, w zależności od ilości treningów, pracujemy nad określonymi grupami mięśniowymi. Ważna jest duża liczba powtórzeń oraz dłuższe przerwy między seriami. Stosuje się również większe ciężary. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty zaleca się suplementację specjalistyczną, węglowodanowo-białkową. Dzięki odpowiedniej motywacji bez problemu zbudujesz beztłuszczową masę mięśniową.


ZGRABNE NOGI I JĘDRNE POŚLADKI

To program treningowy skierowany do kobiet, które chcą wyszczuplić swoje nogi i ujędrnić pośladki. Podczas treningu skupiamy się głównie na dolnych partiach ciała. Stanowi on połączenie wysiłku tlenowego z siłowym. Taki zestaw ćwiczeń pomoże zmniejszyć obwód Twoich ud i bioder. Program siłowy natomiast sprawi, że pozbędziesz się pomarańczowej skórki, a Twoje pośladki uniosą się i ujędrnią.


ŁADNY DEKOLT I SMUKŁE RAMIONA

Specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń do pracy nad górnymi partiami ciała, które w dużej mierze kształtują obraz całej sylwetki. Trening dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i budowy anatomicznej. Jego założeniem jest uzyskanie u kobiet delikatnie wyrzeźbionych, smukłych ramion oraz ładnie zarysowanego dekoltu. U mężczyzn natomiast pracujemy nad zwiększeniem muskulatury klatki piersiowej i siłą ramion.


PROSTE I SILNE PLECY

Celem treningu jest usunięcie przykurczy mięśni i ścięgien, które są główną przyczyną bólów pleców oraz wad postawy. Skierowany szczególnie do osób prowadzących siedzący tryb pracy. Systematyczne ćwiczenia rozluźnią/rozciągną i wzmocnią mięśnie przykręgosłupowe. Podczas treningu szczególną uwagę przywiązuje się również do mięsni brzucha, klatki oraz obręczy barkowej. Wzmocnienie tych partii ciała jest szczególnie ważne, gdyż stanowią one szkielet naszego organizmu.


JĘDRNY BIUST

Biust to jeden z atutów kobiecego ciała, dlatego warto o niego zadbać. Musisz pamiętać o tym, żeby utrzymywać wyprostowaną postawę ciała. Garbiąc się obciążasz mięsień piersiowy, który podtrzymuje biust. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń wzmocni Twoją klatkę piersiową i sprawi, że będziesz dumna ze swojego biustu. Z pewnością poczujesz się pewniej w swoim ciele.


TRENING NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Zamiast w klimatyzowanej siłowni spędź miło i aktywnie czas na świeżym powietrzu. Ćwicząc na łonie natury nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale również dotlenisz swój organizm. Trening przeprowadzany jest w miejscu wybranym przez Ciebie. Może to być Twój ulubiony park lub łąka poza miastem. Możesz również zachęcić do wspólnych ćwiczeń bliską Ci osobę, znajomych, rodzinę. Poświęć trochę czasu sobie i swojemu zdrowiu.


ĆWICZ W DOMOWYM ZACISZU

Jeśli prowadzisz aktywy tryb życia, nie masz czasu na wizytę w fitness klubie, a chcesz poprawić swoją kondycję – ten trening jest właśnie dla Ciebie.Ćwicząc w domu pod okiem trenera możesz osiągnąć takie same efekty jak podczas wizyt na siłowni. Ponadto nie płacisz dodatkowo za karnet. Podczas pierwszej sesji ustalimy jaki zestaw ćwiczeń jest dla Ciebie właściwy i jaki efekt chcesz osiągnąć. Zapewniam dojazd do klienta wraz z niezbędnym sprzętem na terenie Szczecina, Stargardu i okolic.


PRZED SEZONEM ZIMOWYM

Jeśli uwielbiasz białe szaleństwo warto dobrze przygotować ciało do sportów zimowych, aby nie nabawić się bolesnych kontuzji. Podczas treningu wykonujemy ćwiczenia siłowe i rozciągające. Pracujemy nad mięśniami, ścięgnami, więzadłami i stawami, aby zwiększyć ich ruchomość. Nikt z nas nie lubi tzw. „zakwasów”, które z pewnością pojawią się, jeśli Twój organizm nie będzie odpowiednio przygotowany do wysiłku. Bardzo ważna jest również rozgrzewka. Dlatego zanim włożysz na nogi narty wykonaj kilka ćwiczeń rozciągających. Dzięki nim Twoje ciało będzie bardziej gibkie i sprężyste. Skrupulatnie opracowany plan treningowy, w krótkim czasie przygotuje Cię do wyjazdu i pozwoli w pełni cieszyć się urlopem.


TRENING DLA SENIORA – W zdrowym ciele zdrowy duch

Aktywność fizyczna jest idealnym sposobem na utrzymanie kondycji i dobrego samopoczucia. Od dawna wiadomo, że sport pozwala zachować uczucie młodości i opóźnia procesy starzenia. Połączenie ćwiczeń wzmacniających z wysiłkiem tlenowym zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy, bólów reumatycznych, zawału serca i cukrzycy. Trening z niewielkimi obciążeniami wzmocni Twoje stawy, więzadła i kości. Regularnie wykonywany przedłuża sprawne funkcjonowanie organizmu i zwiększa jego wytrzymałość. Ułatwia kontrolę wagi, przyspiesza przemianę materii i łagodzi depresję. Wraz z moją pomocą na nowo poczujesz radość życia.


PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW I TESTÓW SPRAWNOŚCIOWYCH

Rozumiem, jak trudno dostać się na wymarzoną uczelnię, do służb mundurowych czy ratownictwa medycznego i sprostać wymaganiom testów sprawnościowych. Z moją pomocą poprawisz swoją kondycję fizyczną i technikę poszczególnych dyscyplin sportowych. Trenując pod okiem specjalisty bez problemu stawisz czoła egzaminom wstępnym. Pomogę Ci również w zaliczeniu testów z pływania. Wspólnie osiągniemy wyznaczony cel.


WRÓĆ DO FORMY PO PORODZIE

Ciąża to niewątpliwie etap wielu zmian w ciele kobiety. Z pomocą osobistego trenera szybko odzyskasz smukłą sylwetkę. Pomoże Ci w tym kompleksowy zestaw ćwiczeń, który wzmocni Twój kręgosłup, poprawi krążenie i ujędrni ciało. Podczas treningów skupimy się na partiach ciała jak brzuch i biust, które szczególnie ulegają zmianie w czasie ciąży i po okresie karmienia. Znów poczujesz się świetnie w swoim ciele.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *